Xornada destacada para os equipos da base da S.D. Compostela

resultados_base

 

Os equipos da base da S.D. Compostela brillaron a pasada xornada cun fin de semana case redondo. Salvo o equipo de Benxamines que non estivo acertado de cara ó gol, e o empate dos Infantís, as restantes categorías lograron levarse os tres puntos nunha xornada moi goleadora.

Os Xuvenís ‘B’ foron os máis destacados superando por un 5-1 á Puebla C.F. con dous goles de Fran Tajes sumados aos tantos de Parcero, Iván Nodar e Diego Prol. Tamén os Cadetes ‘A’ seguen nun boa dinámica que os mantén no terceiro posto da clasificación tras golear por 1-4 ao Milladoiro S.D.

Destacaron tamén os dous equipos de Alevíns que abateron aos seus rivais e escalaron posicións para colocarse quintos na clasificación.

O Camporrapado regalou á súa afección unha cómoda vitoria cun 6-2 ante o Amio S.D. con dobrete de Lautaro, que continúa coa súa racha goleadora, dous tantos de Damián e senllos goles de Fran Otero e Javi Losada.

Non te perdas os resultados:

 

AGRUPACIÓN ESTUDIANTIL:

PARTIDO: AGRUPACIÓN ESTUDIANTIL 0 –3 CLUB LEMOS

HORA: 16:30

 

PONTE – CAMPORRAPADO:

PARTIDO: PONTE-CAMPORRAPADO 6 – 2 AMIO S. D.

GOLES:

  • MINUTO 9. DAMIÁN
  • MINUTO 19. FRAN OTERO
  • MINUTO 25. DAMIÁN
  • MINUTO 53. LAUTARO
  • MINUTO 58. LAUTARO
  • MINUTO 69. JAVI LOSADA

 

 

XUVENIL A:

PARTIDO: C. D. CHOCO 1 – 3 S. D. COMPOSTELA.

GOLES:

  • MINUTO 31. JUANIN.
  • MINUTO 53. PABLO SOUTO.
  • MINUTO 78. JUANIN.

 

XUVENIL B:

PARTIDO: S. D. COMPOSTELA 5 – 1 PUEBLA C. F.

GOLES:

  • MINUTO 5. DIEGO PROL.
  • MINUTO 55. IVÁN NODAR.
  • MINUTO 83. FRAN TAJES.
  • MINUTO 89. PARCERO.
  • MINUTO 91. FRAN TAJES.

 

 

CADETE A:

PARTIDO: MILLADOIRO S. D. 1 – 4 S. D. COMPOSTELA

GOLES:

  • MINUTO 10. PEDRO GUERRA.
  • MINUTO 25. SILVA.
  • MINUTO 41. PABLO REDONDO.
  • MINUTO 70. SILVA. DE PENALTI.

 

 

CADETE B:

PARTIDO: S. D. COMPOSTELA 2 – 2 A. D. MANUEL PELETEIRO

GOLES:

  • MINUTO 30. VÍCTOR.
  • MINUTO 60. ÁLVARO FONTE.

 

 

INFANTIL A:

PARTIDO: NO HUBO COMPETICIÓN POR LA RETIRADA DEL ATL. FÁTIMA DE LA COMPETICIÓN.

 

 

 

ALEVIN A:

PARTIDO: S. D. COMPOSTELA 4 – 0  S. R. CALO

GOLES:

  • MINUTO 30. SAMU.
  • MINUTO 36. ALEJANDRO MOSQUERA.
  • MINUTO 38. ADRIÁN ÁLVAREZ.
  • MINUTO 42. ADRIÁN ÁLVAREZ.

 

 

ALEVIN B:

PARTIDO: AMIO S. D. 1 – 4  S. D. COMPOSTELA

GOLES:

  • MINUTO 20. MAURO.
  • MINUTO 39. MAURO.
  • MINUTO 45. JOSÉ DANIEL EN PROPIA PUERTA.
  • MINUTO 46. DAMIÁN.

 

 

BENJAMIN:

PARTIDO: S. D. VILLESTRO 4 – 2 S.D. COMPOSTELA

GOLES:

  • MINUTO 26. MAURO.
  • MINUTO 29. PABLO RAVIÑA.

 

Compartir en Redes Sociales

Relacionado